WhatsApp Destek Hattı

Hakkımızda ?

Türkiye’nin büro mobilyacısı Ofisin Hazır; kalitesi, estetiği ve hizmetiyle sizlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Dinamik ve deneyimli bir kadroya sahip olan Ofisin Hazır, teknolojik üretim sistemleri ve mobilyada son trendi takip eden tasarımlarıyla sizlere en iyisini sunmak için çalışıyor. İş yerinde konfora ve dayanıklılığa odaklanan markamız, ürettiği benzersiz ofis mobilyaları ile sektörüne öncülük ediyor.

1990 yılında, İzmir’de madeni eşya üretimi ile başlayan serüven, 1995 yılında oturma grubuna, 2003 yılında da ofis mobilyalarına geçişle gelişimini sürdürmüştür. Yenilik ve teknolojiden yana olan Ofisin Hazır, neredeyse her gün ürün çeşidini çoğaltmakta ve koleksiyonlarında modern tasarımlara yer vermektedir.

Ofisin Hazır, 2008 yılında aldığı ISO 9001 Belgesi ile uzun yıllar kalitesinden ödün vermemiş, daha kaliteli ürün ortaya koymak için çalışmalarını sürdürmüştür. Tüm ürünleri TSE Belgeli olan firmamız, T.C. Sanayi Bakanlığı garanti kanunlarına tam uyumluluk göstermektedir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HEP YENİLİKÇİ!

Müşteriye güven veren, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktan vazgeçmemektir. Kaliteyi ucuza alın! Unutmayın sizin yeriniz bizim yanımız. Fiyatlarımız ile çok iddialıyız.

Ofisin Hazır Misyonu ve Vizyonu

“Müşteri memnuniyeti ve güveni ile daha sağlıklı, daha ayrıcalıklı ve mutlu müşteriler oluşturmak ürün kalitesini zirvede tutarak kendimizden ödün vermemek için çalışmak, güvenilir ve konforlu alışverişin kapılarını müşterilerimize açmaktır.


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu