WhatsApp Destek Hattı

Müşteri Hizmetleri - İletişim

 

Türkiye'nin neresinde olursanız olun, Sizde ürünlerimizi satmak istemezmisiniz ? Ofisin Hazır Büro olarak sizlere bu şansı sunuyor ve Bayilik Anlaşmamız ile Fırsatlardan faydalanma yolunuzu açıyoruz. En kısa zamanda detaylı bilgi için (0232) 792 70 22 OFİSİNHAZIR MÜŞTERİ HİZMETLERİ ile görüşebilir, bu fiş üzerinden bilgi alabilirsiniz.

İade sebebinizi Mesaj bölümüne Mutlaka Yazınız. Aksi Takdirde İade talepleri işleme alınmamakta olup İADE KARGO Kodu tarafınıza iletilmez. Anlayışınız için Teşekkür ederiz.

Tüm Muhasebesel işlemleriniz için "MUHASEBE DEP." Kategorisinden destek alabilirsiniz. Örn. Fatura Talepleriniz, Fatura Kayıp veya bilgi aktarımı.

Tüm öneri ve şikayetlerinizi tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm öneri ve şikayet mesajlarınız sadece yönetime iletilmektedir. OFİSİNHAZIR

Siparişleriniz hakkında bilgi talebinize sipariş numaranızı mutlaka iletmenizi rica ederiz. OFİSİNHAZIR

Tüm Toplu ürün fiyat talepleriniz için ürün kodu ile birlikte satın almak istediğiniz adet miktarını iletiniz. Satın alma departmanımız tarafınıza en kısa süre içinde dönüş sağlayacaktır. OFİSİNHAZIR

Tüm Ürünlerimiz hakkında sormak istediklerinizi iletiniz. En kısa zamanda dönüş yapılacaktır. OFİSİNHAZIR

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menu